שיפוץ משרדים

שכרתם משרדים חדשים לחברה או לבית העסק? מעוניינים לחדש את סביבת העבודה המשרדית הקיימת? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא את כל המידע הנחוץ לכם על שיפוץ משרדים

 

שיפוץ משרדים היא פעולה חיונית ונחוצה לכל בעלי המשרדים שביניכם המעוניינים לשנות או לחדש את סביבת העבודה המשרדית ולהפוך אותה לסביבת עבודה מעוצבת יותר, מודרנית יותר, והכי חשוב, יעילה יותר לצרכי ביצוע העבודות המשרדיות הנדרשות לכם.

שיפוץ משרד – מה חשוב לדעת?

שיפוץ משרד קטן או גדול חייב להיעשות בהתאם לאופי וסוג העבודה המשרדית ובהתאמה מדויקת לגודל המשרד והיקף חללי העבודה הקיימים בו. ברוב המקרים, כאשר מדברים על שיפוץ משרדים מדברים על ביצוע עבודות שיפוץ נקודתיות הכוללות בין היתר: עבודות טיח וסיוד של קירות המשרד, עבודות צבע, עבודות החלפה של משטחי הריצוף ו/או הפרקט (בהתאם לצורך), עבודות נגרות לצורך התקנת ארונות ופתרונות אחסון חכמים בסביבת המשרד, עבודות תשתית וחשמל לצורך חידוש ו/או העתקת נקודות חשמל ותשתיות משרדיות נוספות, עבודות גבס לצרכי הנמכת תקרות והקמת נישות גבס לכל מטרה, וכמובן, עבודות תיקונים באלמנטים שונים בסביבת המשרד (חלונות, דלתות פנים וכדומה).

כמו כן, שיפוץ משרדים יכול לכלול עבודות הקמה של חללי עבודה משותפים, עבודות שיפוץ מטבחונים וחללי אירוח, עבודות שיפוץ של תאי נוחיות ועבודת נוספות הנחוצות לצרכי שיפוץ כללי ויסודי של סביבת העבודה המשרדית בהתאם למצבה התחזוקתי לפני תחילת ביצוע עבודות השיפוץ.  במקרים מסוימים, עבודות שיפוץ של משרדים מיושמות בהתאם לתכנית עיצוב פנים במסגרתה קבלן השיפוצים מקבל הוראות מדויקות לכל צרכי השיפוץ ועבודות הבנייה והתיקונים בתוך החלל, ובמקרים מסוימים, עבודות השיפוץ נקבעות על ידי קבלן השיפוצים על סמך ניסיונו ודרישות הלקוח בנוגע למטרות השיפוץ.

שיפוץ משרדים – למי פונים?

שיפוץ משרדים, בדומה להליכי שיפוץ בתים פרטיים ודירות מגורים, מומלץ שיבוצעו על ידי קבלן שיפוצים רשום ומוסמך בעל ידע וניסיון מעשי מוכח בענף השיפוצים ותחום התיקונים. כדוגמת רועי חכם בע"מ. כמו כן, חייבים לשים דגש על שכירת שירותיו של קבלן שיפוץ משרדים בעל התמחות ענפית בתחום שיפוץ משרדים וזאת לנוכח העובדה ששיפוץ משרדים מחייב היכרות מקדימה עם תשתיות משרדיות אשר אינן קיימות בבתים פרטיים ומגורים כגון: חדרי מחשוב וכדומה. לפיכך, בחירת קבלן שיפוץ משרדים מומלץ שתעשה בהתאם לניסיון המקצועי – מעשי העומד לרשות הקבלן, היקף עבודות השיפוץ המוצע לכם, איכויות עבודות השיפוץ של הקבלן על סמך תיק עבודות, איכויות חומרי הגלם בהם הקבלן עושה שימוש, וכמובן, קבלת המלצות אובייקטיביות מבעלי משרדים אחרים שכבר ביצעו עבודות שיפוץ אצל הקבלן.

שימו לב – שיפוץ משרדים חשוב שייעשה על הצד המקצועי ביותר והמהיר ביותר, וזאת על מנת להבטיח לעצמכם כניסה מהירה כלל הניתן לסביבת עבודה משרדית משופצת ומעוצבת. לצורך כך, חשוב לחתום על הסכם התקשרות עם קבלן השיפוצים במסגרתו הוא מתחייב לסיים את כל עבודות השיפוץ תוך פרק זמן כזה או אחר המקובל על שני הצדדים.

Call Now Button