שיפוץ חנויות

שיפוץ חנויות הוא תהליך עבודה מקצועי שמטרתו שדרוג חזותי של שטח החנות והתאמת חללי הפנים לצרכי בית העסק. הליך מקצועי זה מיועד לכל בעלי החנויות המעוניינים לשדרג את שטח החנות ולכל אילו מבניכם המחויבים בתהליכי שיפוץ לצורך שיפור וחידוש תשתיות קיימות בתוך שטח החנות.

שיפוץ חנות – מהיכן מתחילים?

בהתאם לכל הליך שיפוץ של נכסים אחרים, גם תהליכי שיפוץ חנויות מתחילים בהגדרת מסגרת תקציב בהתאם למטרות השיפוץ. במקרים מסוימים, עבודות השיפוץ מתמקדות בשדרוג קוסמטי של שטח החנות ובמקרים אחרים עבודות השיפוץ מצריכות ביצוע עבודות שיפוץ מורכבות יותר הכוללות גם שיפור וחידוש תשתיות בשטח החנות. כך או אחרת, הגדרת תקציב השיפוץ נועדה לצרכי בחינת אפשרויות השיפוץ העומדות לרשותכם על פי התקציב המוגדר ותכנון מיטבי של כל שלבי השיפוץ הנחוצים לכם. השלב השני בתכנון תהליכי שיפוץ חנויות הוא קביעת קונספט עיצובי לשטח החנות בהתאם לסוג ואופי הסחורות המשווקים בה, האזור בו ממוקמת החנות, קהלי היעד הרלוונטיים לבית העסק והיקף עבודות השיפוץ המתוכננות.

חשוב לציין שתכנון מקדים מיטבי של תהליכי השיפוץ, יאפשר גם לכם ליהנות בסופו של תהליך מחנות מוארת, מטופחת, ואסתטית המותאמת לאופי הפעילות העסקית שלכם ולקהלי היעד הרלוונטיים לגביכם. 

סוגי עבודות המתבצעות במסגרת שיפוץ חנויות

שיפוץ חנויות הוא תהליך עבודה הכולל בתוכו מגוון רחב של עבודות הניתנות ליישום בשטח החנות וסביבתה, וביניהן:

  • עבודות צבע וטיח – כולל צביעה דקורטיבית
  • עבודות גבס – כולל הנמכת תקרה ומידוף מגבס
  • עבודות תיקון ו/או החלפה של מערכות החשמל והאינסטלציה בשטח החנות
  • עבודות ריצוף לצרכי החלפת פרקט ו/או משטחי ריצוף
  • עבודות בינוי לצרכי שבירת קירות ושינוי אדריכלי בתוך שטח החנות
  • עבודות נגרות לצרכי התקנה של אלמנטים דקורטיביים מעץ
  • התקנת גופי תאורה
  • התקנת מערכות מידוף – כולל פתרונות אחסון

ועבודות שיפוץ נוספות המותאמות למטרות השיפוץ, הקונספט העיצובי הנבחר ומצבו הפיזי של הנכס בטרם ביצוע עבודות השיפוץ.

שיפוץ חנויות – למי פונים?

שיפוץ חנות בדומה לכל הליך שיפוץ אחר, חשוב שייעשה באמצעות קבלן שיפוצים מקצועי, מוסמך ומנוסה בעל התמחות מעשית בהליכי הקמה ושיפוץ חנות. ברוב המקרים, קבלן שיפוצים בעל ידע מקצועי וניסיון מעשי בתחום, יספק לכם את הפתרון הכולל הנדרש לאורך כל שלבי השיפוץ, לרבות, פיקוח על קבלני משנה הנדרשים לצרכי ביצוע עבודות ספציפיות במסגרת תהליך השיפוץ.

בחירת קבלן שיפוצים – מה חשוב לדעת ?

כאשר בוחרים חברת שיפוצים לצורך ביצוע עבודות שיפוץ של חנויות, חשוב לשים את הדגש על הניסיון המקצועי של חברת השיפוצים בתחום המסחרי והיקף העבודות אשר בוצעו על ידי בתחום זה. מעבר לכך, חשוב להתייחס לאיכויות העבודה של חברת השיפוצים (בהתאם לעבודות שיפוץ אותן היא ביצעה לאורך שנות פעילותה), איכויות חומרי הגלם בהם נעשה שימוש לצרכי השיפוץ השונים וההתחייבות של החברה בכל הנוגע ללוחות זמנים וניהול הפרויקט.

שיפוץ חנויות – עלויות

העלות הכספית הנלווית לתהליכי שיפוץ חנויות משתנה מפרויקט לפרויקט בהתאם לגודל החנות והיקף עבודות השיפוץ הנחוצות בשטח החנות וסביבתה. פרמטר מרכזי נוסף המשפיע על העלות הוא איכות חומרי הגלם בהם נעשה שימוש ומשך עבודות השיפוץ.

שימו לב – במקרים בהם מדובר בחנות פעילה המצריכה ביצוע עבודת שיפוץ, מומלץ לתכנן את עבודות השיפוץ לתקופה מינימאלית של זמן וזאת על מנת להימנע מאיבוד הכנסות במהלך עבודות השיפוץ. למידע נוסף על עלויות כספיות הנלוות לתהליכי שיפוץ חנויות באמצעות קבלן שיפוצים מקצועי בתחום לחצו כאן

Call Now Button