קבלן גבס

עבודות גבס המיושמות באמצעות לוחות גבס מסוגים שונים, נועדו לצרכי ביצוע מגוון רחב של עבודות המיועדות לצרכי התקנה של קירות גבס, הנמכת תקרה מגבס, עיצוב יחידות אחסון מובנות מגבס ועבודות נוספות הניתנות ליישום באמצעות לוחות הגבס השונים. בשנים האחרונות, לוחות הגבס מהווים חומר גלם נפוץ ושימושי לצרכי ביצוע של מגוון עבודות בתחום הבנייה, השיפוצים והשבחת נכסים.

גלריית עבודות גבס קטלוג 2022

יתרונות נלווים לעבודות גבס

עבודות גבס לכל מטרה יאפשרו לכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים כגון:

  • חומר גלם זמין וזול יחסית בהשוואה לחומרי גלם אחרים בהם נעשה שימוש בענף הבנייה והשיפוצים
  • חומר גלם המגיע בגדלים שונים ובהתאמה לחללי המגורים השונים בשטח הדירה/בית
  • חומר גלם איכותי הנחשב למבודד רעשים
  • חומר גלם הניתן לצביעה דקורטיבית
  • חומר גלם נוח לעבודה

ויתרונות נוספים ההופכים את הגבס לאחד מחומרי הגלם השימושיים ביותר בכל סוגי עבודות השיפוצים, הבנייה ועיצוב הפנים.

סוגי לוחות גבס

לוחות גבס הם למעשה לוחות המיוצרים מגבס אותם ניתן לחבר זה לזה באמצעות פרופילי מתכת, מסילות ואמצעי חיבור נוספים. לוחות הגבס המשמשים למטרות ביצוע עבודות שיפוץ בגבס מגיעים בעוביים שונים וצבעים שונים, כאשר כל צבע מאפיין את סוג הלוחות ומטרות השימוש בהם. בין סוגי לוחות הגבס ניתן למצוא:

  • לוחות גבס לבנים המשמשים למטרות התקנה של קירות גבס, הנמכת תקרות, עיצוב מדפים מגבס וכדומה
  • לוחות גבס ירוקים הם לוחות בעלי עמידות לתנאי לחות והשימוש בהם נועד לחדרי אמבט
  • לוחות גבס כחולים הם לוחות בעלי עמידות לתנאי חוץ והשימוש בהם נועד לביצוע עבודות בגבס במעטפת החיצונית של המבנה
  • לוחות גבס ורודים הם לוחות בעלי עמידות לאש והשימוש העיקרי בהם נעשה בסביבת המטבח הביתי

חשוב לציין שכל סוגי הלוחות ניתנים לצביעה דקורטיבית ולחיפוי באמצעות חומרים שונים הניתנים להתאמה קונספטואלית לסגנון העיצובי של חלל המגורים ו/או העבודה. חומרי החיפוי והצבע מאפשרים חיפוי מושלם ללוחות הגבס, לרבות, חיפוי בטקסטורות שונות המשדרג את קירות הגבס ומוצרי הגבס השונים הניתנים לביצוע במסגרת עבודות בגבס.

קבלן עבודות גבס – מה חשוב לדעת?

קבלן לביצוע עבודות בגבס הוא למעשה איש מקצוע המתמחה בביצוע של כל סוגי העבודות בגבס, מהתקנת קירות בגבס והנמכת תקרות ועד עיצוב אלמנטים דירתיים כאלו ואחרים באמצעות לוחות גבס. במקרים מסוימים, שירותיו של קבלן גבס ניתנים כשירותי קבלן משנה במסגרת ביצוע עבודות בינוי ושיפוץ בשטח הנכס ובמקרים מסוימים הקבלן הראשי הוא בעל התמחות בביצוע עבודות בגבס. כך או אחרת, בחירת קבלן עבודות גבס חשוב שתעשה בהתאם למיומנויות המקצועיות של הקבלן בכל הנוגע לביצוע עבודות בגבס, להיקף עבודות הגבס המתבצעות על ידו ולרמת הגימור של עבודות הגבס אותן הוא ביצע. לצורך בחירת קבלן גבס, אנו ממליצים לכם לעיין בתיק העבודות של הקבלן בקטגוריית עבודות בגבס. חשוב לציין שקבלן גבס מנוסה ומיומן יכול לבצע מגוון רחב של עבודות גבס במינימום זמן ומשאבים והדבר יכול להוזיל באופן משמעותי את תהליכי השיפוץ הנחוצים לכם.

רועי חכם – קבלן שיפוצים רשום המתמחה בביצוע עבודות גבס

אם גם אתם מחפשים אחר חברת שיפוצים המתמחה בביצוע עבודות שיפוץ בגבס, זה הזמן להכיר את חברת רועי חכם, חברת שיפוצים בניהולו של רועי חכם – קבלן שיפוצים רשום, המתמחה בביצוע מגוון רחב של עבודות גבס. שירותיה של חברת רועי חכם בתחום עבודות הגבס מבוססים על ידע וניסיון מעשי ועל היכרות מעמיקה עם תכונותיהם של לוחות הגבס השונים. 

משרד  08-9976644

שלחו לנו אימייל
office@roihacham.co.il

קבלן רשום מ.ר 32519

Call Now Button