עבודות אינסטלציה

עבודות אינסטלציה הן הגדרה כוללת למגוון רחב של עבודות הקשורות לתשתיות המים והביוב בסביבת הנכס. עבודות אלו מחייבות היצמדות לתכנית ההנדסית – אדריכלית של הנכס ובהתאם לכל סוגי מערכות אינסטלציה הנדרשות לצרכי תיקון, החלפה ו/או התקנה.

קבלן עבודות אינסטלציה – מה חשוב לדעת?

עבודות אינסטלציה מכל סוג ובכל סדר גדול, חשוב שיבוצעו על ידי קבלן עבודות אינסטלציה המתמחה בסוג העבודה הנדרשת, כאשר את תחום עבודות האינסטלציה נהוג לסווג לשני סוגי עבודות עיקריים:

  1. כל סוגי עבודות האינסטלציה המיושמות במסגרת עבודות בנייה חדשה, עבודות הרחבה למבנה קיים ועבודות שיפוצים
  2. כל סוגי עבודות האינסטלציה הנחוצות לצרכי תיקון תקלות ובעיות כאלו ואחרות במערכות האינסטלציה הקיימות

בשני המקרים, קיימת חשיבות רבה לשכירת שירותיו של קבלן עבודות אינסטלציה המתמחה בסוגי העבודות הנחוצות לכם וזאת לצרכי מניעת בעיות אינסטלציה חוזרות ונשנות ו/או לצרכי מניעת בעיות עתידיות במערכת האינסטלציה החדשות המותקנות בשטח הנכס.

סוגי עבודות אינסטלציה

תחום עבודות האינסטלציה כולל בתוכו מגוון רחב של סוגי עבודות הקשורות למערכות האינסטלציה השונות בשטח הנכס, כאשר בין יתר סוגי העבודות בתחום זה תוכלו למצוא:

  • עבודות אינסטלציה המיועדות לצרכי החלפת קווי מים וביוב ו/או התקנה של קווי מים וביוב במבנים חדשים
  • תיקון פיצוצי צנרת
  • פתיחת סתימות ביוב
  • הרכבת כלים סניטרים
  • התקנת מרזבים במבנים חדשים ו/או פתיחת מרזבים ושחרור סתימות מרזבים במבנים קיימים
  • שיפוץ חדרי אמבטיה וחדרי נוחיות

ועבודות אינסטלציה נוספות אותן ניתן ליישם במסגרת תהליכי בנייה, שיפוץ או השבחת נכסים.

ההבדל בין קבלן אינסטלציה לאינסטלאטור – מה חשוב לדעת?

תקפידו המקצועי העיקרי של קבלן עבודות אינסטלציה מתמקד בהליכי תכנון, ניהול וייעוץ לגבי התקנה ו/או החלפה של מערכות אינסטלציה מורכבות במסגרת תהליכי בנייה ושיפוץ, כאשר תקפידו של האינסטלאטור מתמקד בהליכי התקנה של כלים סניטריים ותיקונים שונים במערכות המים והביוב. כפועל יוצא מכך, שכירות שירותיו של קבלן לעבודות אינסטלציה היא פעולה ה


נחוצה בעיקר לאילו מבניכם הנדרשים לתכנון, התקנה ו/או החלפה של מערכות אינסטלציה בשטח הנכס במסגרת עבודות בנייה, הרחבה או שיפוץ.

מה חשוב לבדוק כאשר שוכרים את שירותיו של קבלן עבודות אינסטלציה?

שכירת שירותיו של קבלן עבודות אינסטלציה חשוב שתעשה לאחר בירור כללי בכל הנוגע לסוג ההסמכה העומד לרשותו, ההכשרה המקצועית שלו בתחום והניסיון המעשי העומד לרשותו בכל הנוגע לביצוע עבודות אינסטלציה הרלוונטיות עבורכם. מעבר לכך, חשוב להתייחס להיקף מערכות הציוד העומדות לרשותו ופתרונות השירות המוצעים על ידו בהתאם לצרכי העבודה הנחוצה לכם. חשוב לציין שכל קבלן שיפוצים רשום הינו קבלן בעל סיווג מקצועי לצרכי ביצוע עבודות אינסטלציה, כאשר במקרים מסוימים, הקבלן הראשי אותו אתם שוכרים לצרכי שיפוץ כללי או יסודי של הנכס, הוא זה המבצע עבורכם את עבודות האינסטלציה ובחלק מהמקרים הוא מפקח על קבלן עבודות אינסטלציה. כך או אחרת, ביצוע העבודות חייב להיעשות על ידי קבלן מנוסה בתחום מערכות אינסטלציה.

רועי חכם – קבלן שיפוצים רשום המתמחה בביצוע עבודות אינסטלציה

רועי חכם הוא קבלן שיפוצים רשום המתמחה במגוון רחב של עבודות בנייה, שיפוץ והשבחת נכסים, כאשר בין יתר התחומים בהם הוא מתמחה נכלל גם תחום עבודות האינסטלציה המיושמות במסגרת הליכי בנייה ושיפוץ, מתכנון מערכות אינסטלציה, דרך שיפוץ חדרי רחצה ואמבט ועד להחלפת קווי צנרת מים וביוב. הניסיון המקצועי העומד לרשות רועי חכם בשילוב המוניטין אותו הוא רכש כבעל מקצוע מוביל בענף השיפוצים, יאפשר גם לכם להסתייע במגוון רחב של עבודות אינסטלציה לאורך כל שלבי השיפוץ או הבנייה.

Call Now Button