השירותים שלנו

עבודות בטון

חברת רועי חכם בע"מ מקבלת ומבצעת עבודות בטון בהיקפים שונים ולמגוון מבנים פרטים, מסחרייים ומוסדיים. העבודות מבוצעות בצמוד למנהל עבודה מטעם רועי חכם בע"מ אשר מבקר את עבודות הברזל והתפסות על מנת לוודא התאמתם למצוי בתכניות העבודה. חברת רועי חכם בע"מ עובדת עם ספקי בטון וברזל מוכרים בשוק הבניה ומספקת תעודות בדיקה לכל חומר בהתאם לנדרש ע"פ ת"י רלוונטים. עבודות הבטון למבנים ומוסדות מסחריים פרטיים נעשות על ידי מומחים בעלי מומחיות בתחום זה. השימוש בבטון נמצא במגמת עלייה כבר זמן רב מכיוון שהוא עמיד, זול וקל לשימוש.

בנייה והשבחה

חברת רועי חכם בע"מ מבצעת את כל עבודות הגמר כגון: בניית קירות בלוק – כל סוגי הבלוקים. איטום – איטום פנים בחדרים רטובים. גבס – בניית מחיצות גבס / קירות חלוקה מבודדים מפני רעש והבדלי טמפרטורה. טייח – שחור, גבס. ריצופים וחיפויי קירות – כלל סוגי ומידות האריחים (פנים וחוץ). שפכטל וצבע סופי – ברמת מסירה לדייר / לקוח. העבודות מבוצעות בצמוד לדרישות אדריכל / מעצב פנים מטעם הלקוח ולאחר עריכת תיאום ציפיות מקדים ומעבר במשותף על תכניות העבודה. עבודות הגמר מבוצעות ע"י צוותי עבודה מנוסים ומקצועיים בעלי רקע עשיר בביצוע עבודות גמר.

ריצופים וחיפויים

חברת רועי חכם בעמ מספקת מגוון רחב של אריחי אבן ושיש מסוגים שונים, עיבודי גמר מגוונים ובמבחר טקסטורות עשיר. החברה מבצעת עבודות חיפויי וריצוף לכל סוגי האריחים בעזרת חומרי הדבקה ומליטה יעודיים לכל סוגי האריחים כאשר ניתנת תשומת לב רבה לדרישות תקנים רלוונטים לכל חומר ועבודה בהתאם לאפיון השימוש באריח וייעודו. כמו כן ניתן להזמין מגוון רחב של מדרגות פנים וחוץ מאריחי שיש ואבן טבעית אשר מתאימים לשימוש במבני מגורים, בתים פרטיים ומוסדות ציבורים ע"פ דרישות תקן ישראלי העוסק בתחום זה. כל אריחי האבן והשיש שהחברה מספקת עומדים בדרישות התקנים.

שירות היקפי

חברת רועי חכם בע"מ מספקת ללקוח שירות מקיף וכוללני בכל תחומי הבניה וההשבחה. לקוחות החברה יהנו מאספקה וביצוע של עבודות אלומיניום, מערכות מיזוג, מערכות גז, תשתיות חשמל ואינסטלציה, אספקה והתקנת מערכות חימום (הסקות) ותנורי גז (יוניקרס). העבודות כולן מבוצעות ע"י בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים בתחומם. כל המוצרים מסופקים כשהם מתוצרת של חברה ידועה מנוסה ומוכרת ובאים עם תעודת אחריות המוסבת לשם הלקוח, דבר החוסך התעסקות מיותרת ומתישה במידה ונדרש שימוש באחריות המוצר. החברה מעניקה אחריות מלאה לתקופה של 36 חודש לכל העבודות מטעמה.

אינסטלציה

חברת רועי חכם בע''מ מבצעת את כל שירותי האינסטלציה לפרטיים, עסקים, ומוסדות. האחריות העיקרית של אינסטלטור היא התקנה, תחזוקה ותיקון של אביזרי אינסטלציה. הם גם מבצעים את עבודות התחזוקה של קווי המים. חלק מהשרברבים מומחים ברשת קווי מים. יש להם ניסיון בהתקנה, תחזוקה ותיקון מערכות חלוקת מים וכן ציוד לטיפול במים. כמה תחומי אחריות אחרים כוללים: - התקנת כיורים, שירותים, אמבטיות או מקלחות - תיקון ברזים או מתקנים - החלפת צינורות או שסתומים - התקנת קווי גז - התקנת בורות ספיגה וכו..

עבודות חשמל

חברת רועי חכם בע''מ מבצעת את כל שירותי החשמל לפרטיים, עסקים, ומוסדות. מדובר במקצוע שדורש ידע וניסיון רב. וזה לא רק על חיווט חשמלי ומעגלים. זה כולל גם התקנת פאנלים סולאריים, מחוללי חשמל ומקורות אנרגיה מתחדשים אחרים. עבודת החשמלאי עשויה לכלול גם התקנת מערכות אזעקה, מצלמות אבטחה, אזעקות אש. הם אחראים לתחזוקה של כל המתקנים הללו גם כן. לפרטים מידע והזמנת חשמלאי מקצועי מוסמך כנסו עוד היום לעמוד העבודות החשמל שלנו ותוכלו לראות מבחר עבודות מקצועיות לעסקים, ופרטיים.

עבודות אלומיניום

חברת רועי חכם בע''מ מבצעת את כל שירותי עבודות האלומיניום לפרטיים, עסקים, ומוסדות. אנו בחברת רועי חכם בע’’מ מתמחים בכל סוגי עבודות האלומיניום, לרבות אדריכלות, מסחר ומגורים. אנו מציעים שירותים כגון התקנת חלונות ודלתות, קירוי ותיקון. אנו גאים להיות אחד מהיצרנים הגדולים ביותר של חלונות ודלתות אלומיניום אדריכליים בצפון אמריקה. הניסיון שלנו עם סוג זה של מוצרים מאפשר לנו להציע ללקוחותינו רמת שירות ומומחיות ללא תחרות. לפרטים ייעוץ וצפייה בקטלוג עבודות האולמיניום שלנו בקרו באתר עוד היום!

עבודות גבס

חברת רועי חכם בע''מ מבצעת את כל שירותי הגבס לפרטיים, עסקים, ומוסדות. עבודות גבס הן סוג של קונסטרוקציה המשמשת לטייח או לטייח. בדרך כלל, גבס מעורבב עם מים ליצירת טיח שניתן ליישם על קירות או תקרות. התערובת מתייבשת במהירות ויוצרת משטח קשה. בעבר נכרה גבס מהאדמה ונכתש לאבקה. כיום, נפוץ יותר שחומר זה מיוצר במפעלים בהם הוא מעורבב עם מים ותוספים כמו דבק או צבע אקרילי. לפרטים נוספים על כל עבודות הגבס והשיפוצים שלנו צרו עמנו קשר עוד היום באתר הבית שלנו

משרד  08-9976644

שלחו לנו אימייל
office@roihacham.co.il

קבלן רשום מ.ר 32519

Call Now Button